Kargo Teslimat ve İade Şartları

Kargo - Teslimat

Siparişleriniz 1-4 iş günü içinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilirler. (*Resmi  tatil günleri, hafta sonları ve Cuma 14:00'dan sonra gelen siparişler ilk iş günü işleme alınırlar. **Kampanya dönemleri yaşanan yoğunluktan dolayı bu süre uzayabilmektedir.)

Kargolarınız Sürat Kargo güvencesi ile hafta içi günlerde İstanbul içi 1-2 iş günü, İstanbul dışı 2-4 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. (İlgili süreler mücbir sebeplere ve uzak noktalara göre değişiklik gösterebilir.)

Siparişiniz yola çıktığı an tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir mail bilgilendirmesi yapılacaktır.

100 TL ÜZERİ TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

İade Kargo
 

Sürat Kargo’ya 0850 202 0 202 telefon numarasından  ulaşarak iade kargonuz için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca paketin adresinizden alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek kargo yetkilisine Whitestone’nun ücretsiz gönderi kodunu belirtmeniz yeterlidir. (Whitestone İNTERNET ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU: 1290952609) 

Farklı bir kargo şirketi ile yapılan gönderilerde , gönderi ücreti kullanıcıya aittir.

Online Depo İade Adresi

 

ONLİNE SATIŞ SEVK-İADE DEPO ADRESİ ; TURGUT REİS MAHALLESİ DEMOKRASİ CADDESİ NO 255 GİRİŞ KAT 34930 SULTANBEYLİ / İSTANBUL